Moda

Kloş Etek Modelleri 2022

Kloş etek modelleri 2022 çok fazla sayıda kadının ilgisini çekmektedir. Kloş etekler alt tarafa doğru genişleyen etek modelidir. Son birkaç yıldır her sezon moda olmayı başarabilmiştir. 2022 sezonu için de moda olmaya devam edecek olan kloş etekleri, yılın tüm sezonlarında kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken doğru kombinlemek. Kloş eteklerin uzun ve kısa olmak üzere farklı boyları da bulunmaktadır.

Kloş Etek Modelleri 2022
Kloş Etek Modelleri 2022

Kısa Kloş Etek Modelleri

Kloş eteklerin kısa modelleri oldukça mini formdadır. Mini kloş eteklerin, deri ve kumaş olanlarını bulabilirsiniz. Deri olanlar için 2022 sezonunda bordo ve siyah tonları, kumaş olanlarda ise saks mavisi ve diğer tüm canlı renkler bulunmaktadır.

Desen olarak karmaşık desenlerden tasarlanmış kloş minileri kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Kloş etekleri kombinlerken üstünüze giydiğiniz bluzu ya da gömleği belin içine sokmanız daha doğru olacaktır. Bunun dışında crop bluzlar da tercih edebilirsiniz.

Uzun Kloş Etek Modelleri

Kloş eteklerin ayak bileklerine kadar uzanan modelleri pek tercih edilmediğinden, bu sezon kendisine yer bulamayacak gibi görünüyor. 2022 sezonunda her sezon olduğu gibi diz altında biten kloş etekleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Yüksek bel olduğu için aynı şekilde üstünüze giydiğiniz her şeyi eteğin belinden içeri sokmanız daha doğru olacaktır. Renk olarak 2022 yılında kırmızı, turuncu gibi sıcak renklere yeşil ve mavi gibi canlı renkler eşlik edecek. Uzun kloş eteklerde de deri tasarımlı olanları dikkat çekici.

Kloş Etek Modelleri 2022
Kloş Etek Modelleri 2022

Kısacası kloş etekler hem abiye hem de günlük kullanım için ideal eteklerdir. Bunun nedeni çekici ve rahat olmayı başarabilmelerinde yatar. Yine zevkinize göre kısa ve uzun modellerinden seçebilirsiniz. Renk yelpazesi oldukça geniş olduğundan hoşunuza gidecek bir renk bulmanız hiçte zor olmayacaktır.

Kloş Etek Modelleri 2022 yazımızın sonuna geldik. Birkaç yıldır her sezon moda olabilen kloş etekler farklı çeşitleriyle her yaştan kadına hitap ediyor. Hem modelleri hem de renkleriyle herkesin giymek istediği etek modeli olduğu için popülerliğini yitirmiyor. Uzun etek seven, kısa etek seven, abiye veya günlük kullanıma uygun olduğu için çok tercih ediliyor. Moda kategorimizin son yazısı olan Çalıkuşu Etek Modelleri 2022, sevilen dizi Çalıkuşu başrol oyuncusu Fahriye Evcen sayesinde çok fazla tercih edilmeye başladı. Bu konuyla ilgili he türlü bilgiyi içeren yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Sitemizin farklı içeriklerine ulaşmak için Google bazlı arama yapmanız yeterli olacaktır.

 

Kloş Eteklerin Boyları Kısa Mıdır?

Hayır. Bu eteklerin kısa ve uzun modelleri mevcuttur.

Kloş Eteklerin Abiye Modelleri Var mı?

Evet çok şık kloş abiye etekler mevcuttur.

Kloş Etekler Sadece Yaz Mevsiminde Mi Giyilir?

Kloş etekler her mevsim giyilebilir. Kalın kumaş, ince kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu