Yaşam

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

LCW Home ürünleri ile LC Waikiki giyim sektöründen sonra çeşitli mekanlar için de ürünler üretmeye başladı. Ev tasarımı ve her yerde kullanım için tasarlanan bu ürünler LCW Home serisiyle hayat buldu. Mutfaktan banyoya, yatak odasından salona kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü bu seride bulabilirsiniz.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

LCW kalitesinde, dayanıklı ve şık ev tekstili ürünlerine sahip olabilirsiniz. Ev tekstili ürünleri tasarım ve kullanım açısından oldukça önemlidir. Hatta bu ürünler için evin en önemli parçaları da diyebiliriz.

Dekorasyon olarak yaşam alanlarına şıklık katan bu ürünler, sahip oldukları özellikler nedeniyle oldukça kullanışlıdır. LCW Home koleksiyonuna ait ev tekstilleri, farklı stil ve tasarımları bir araya getirmektedir.

Eşsiz ve özgün tasarımlarıyla bu ürünler, ihtiyacınız olan detaylarla yaşam alanlarına özel görseller katacaktır. Ayrıca dayanıklı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere sahip olacaksınız.

LCW Home, ev tekstili ve ev tasarımı konusundaki modayı yakından takip ederek son moda ürünleri evinizde kullanabilmeniz için çalışmaktadır.

LCW Home Ürünleri ile Şık Yatak Odaları

Ev tekstilinde güçlü bir yere sahip olan parçalar arasında yatak odası takımları listenin başında yer almaktadır. İster çocuk odası, ister genç ya da yetişkin odası için olsun, yatak odalarına renk katan en önemli parça nevresim takımıdır. LCW Home koleksiyonunda hem yetişkinler hem de çocuklar ve gençler için birbirinden güzel nevresim takımları bulunmaktadır.

Her yaş ve farklı zevkler için üretilen bu nevresim takımlarında spor modellerden sade modellere aradığınız her modeli bulabilirsiniz. Ayrıca Batman, Spiderman vb. kahramanların olduğu nevresim takımlarıyla çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.


Nevresim rengi, yorgan ve yastık için kullanılan temaya göre belirlenir. Böylece nevresim takımında bütünlük sağlanır. LCW Home nevresim takımı oldukça şık detaylara sahiptir.

Her noktası özenle işlenen nevresim takımlarının renkleri istenilen yatak odasına göre belirlenebilir. Marka, tüm yatak odası tasarımlarına uyan yatak takımları sunmaktadır. LCW yorgan, yatak örtüleri ve yastık kılıfları ile odanın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Çarşaflar rahat kullanım için yatağın boyutuna uygun olmalıdır. LCW çarşaflar küçük, orta ve büyük yataklara uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Yatak ebatları çift kişilik ve tek kişilik olarak belirlenmektedir ancak bunlarda kendi içlerinde boylara sahiptirler. Yatağınızın ölçüsüne göre nevresim seçmeye özen göstermelisiniz. Bu yüzden alacağınız ürünün ölçülerini kontrol etmeyi unutmamalısınız. LCW Home nevresim takımlarında tüm ölçüleri bulabilirsiniz.

LCW Kilim ve Halılar ile Odaların Havasını Değiştirin

Halılar ve kilimler bir evdeki en önemli tekstil ürünlerindendir. Zemindeki detaylar iç mekanın atmosferini belirlemektedir. Tasarım ne olursa olsun, her evin kilim ve halılara ihtiyacı vardır. Şık tasarımlı ve dayanıklı birçok halı ve kilim modelini LCW Home’da bulabilirsiniz.

Minimalist, rustik, vintage, oryantal ve uzak doğu gibi çeşitli tarzlarda halılar LCW kalitesinde sunulmaktadır. Halı modelleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Evin giriş ve holüne özel yolluklar tasarlanmıştır. Küçük modeller banyolar ve mutfaklar için daha uygundur.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

Halıların en çok öne çıktığı yerler oturma odası ve yatak odasıdır. Özellikle oturma odası, evinizde en çok zaman geçirdiğiniz yerdir, bu nedenle halı veya kilim seçimini dikkatli yapılmalıdır. Mobilyalarınız ve duvar renginizle uyuşmazlık olursa gözünüzü rahatsız edebilir.

Halı ve kilimler mobilyaların altına girmeyecek şekilde konumlandırılmalıdır. O yüzden seçeceğiniz boyut oldukça önemlidir. Halının koltuğa yakın olması dekoru etkiler.

Sehpa, koltuk ve masa gibi tüm mobilya takımları oturma odalarına farklı bir hava katmaktadır. Koltukların iç mekana uyum sağlaması için kırlent ve minderlerden faydalanılmaktadır. Bol renk ve desen seçeneği ile LCW Home koleksiyonu bu konuda size yardımcı olacaktır.

Koltuklarınıza koyacağınız minder sayısı ve boyutu da koltuğunuzun boyutuna uygun olmalıdır. Az ya da çok koyarsanız veya fazla büyük ya da küçük minderler seçerseniz istediğiniz zengin görüntüyü yakalayamayabilirsiniz.

Masaların süsü ise masa örtüleridir. Masalarınızın daha şık olması için çeşit çeşit masa örtülerinden odanızın tasarımına uyanı seçebilirsiniz. Böylece dekorasyonda bütünlük elde edebilirsiniz.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

LCW Home’da Banyo Ürünleri

Evin en özel yerlerinden biri de banyodur. Banyo temizlik amaçlı kullanılmaktadır. Banyoda birçok tekstil ürünü vardır. LCW, banyonuzda ihtiyacınız olan tüm tekstil ürünlerini siz sunmaktadır.

LCW Home serisi ayrıca ev banyoları için özel olarak tasarlanmış birçok ürünü içerir. Bu ürünler banyonun amacına göre kullanılmalıdır.

Banyo zeminleri için özel olarak tasarlanmış paspaslar ile banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Paspaslar genellikle 2 veya 3 parçadan oluşmaktadır. Kullanım yerlerine göre şekilleri vardır. Banyo paspasları bir mekanın dekorunu desteklemek için farklı renk ve desenlerde tasarlanmıştır. Ayrıca, birden fazla rengin kombinasyonu banyonuzu canlı hale getirecektir.

Banyonuzu daha şık bir hale getirmek için, kirli sepeti, banyo seti, el, yüz, vücut ve ayak havluları da LCW Home koleksiyonunda bulunmaktadır.

Havlular tamamen pamuktan yapılmıştır. Pamuğun yumuşak yapısı sayesinde bornozunuzu duştan sonra rahatlıkla giyebilirsiniz. Havlu ve bornozlarda pamuğun kullanılması yumuşak bir bitiş sağlar.

oluşmuştur. Pamuğun yumuşak yapısı cilde hiçbir şekilde zarar vermez ve sağlıklı kullanım sağlar. Bornoz modelleri kadın, erkek ve çocuklar için farklı özelliklerdedir. Ayrıca tüm bedenler bulunmaktadır.

Havlu ve bornozlar belli bir sıcaklıkta yıkanmalıdır. 30 derecede yıkanmaları bu ürünler için idealdir. LCW Home Koleksiyonunda banyonuza eğlence katacak ürünler bulabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için aynanın önüne veya başka bir yere yerleştirilebilecek eşyalar satın alabilirsiniz. Kabuklar, sabunluklar, elbise askıları vb.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

LC Waikiki Home’dan Satın Alabileceğiniz Mutfak Ürünleri

Mutfağa özel ürünler LC Waikiki Home koleksiyonunda yer almaktadır. Yemek pişirmeye yardımcı olacak ürünlerden, dekorasyona katkı sağlayacak ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Mutfak tekstilinde peçete, önlük, fırın eldiveni, kurutma bezi ve masa örtüsü gibi ürünleri burada bulabilirsiniz.

Mutfak önlüklerinde şeflikle ilgili mottolar yer almaktadır, bunlardan zevkinize uyanı satın alabilirsiniz.

Bazı eşyaları ve baharatlıklarınızı koyabileceğiniz ahşap kutular size mutfakta kolaylık sağlayacaktır. Şık fincanlar, kupalar ve sürahiler raflarınızın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Bardaklar genellikle setler halinde satılır. Sette birden fazla fincan ve fincan tabağı bulunur. Fincanlar genellikle kahve veya diğer sıcak içecekleri içmek için kullanılır. LC Waikiki kupa veya fincanlarını kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Ev Tekstili Ürünlerinde Neler Bulunur?

LC Waikiki Home, ev yaşamı için ihtiyacınız olan tüm tekstil ürünlerini alabileceğiniz bir platformdur. Yatak odaları, banyolar, mutfaklar, oturma odaları ve salonlar için tüm tekstiller LCW Home’da bulunmaktadır.

Evle uyumlu tüm parçalar göze hoş gelen bir mekan yaratmaktadır. Yatak odaları ilk akla gelen ev tekstil ürünlerini barındırırlar.

LCW Home yastık modelleri rahat ve konforlu bir uyku için ilk tercihtir. Boyun bölgesini destekleyen yastıklar rahat uyumanıza yardımcı olabilir. Yastık modellerinde orta veya çok yumuşak ürünler bulabilirsiniz.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

Yaz dönemi için tasarlanan pike takımları, pamuklu ve yumuşak dokuları ile güzel bir uyku çekmenizi sağlayacaktır. Pikeleri ayrıca kanepe kılıfı ve yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Battaniyeler ince veya kalın olarak seçilebilir ve ev tekstilinde de önemli rol oynar. Battaniye modellerinde kullanım amacına göre ince veya kalın ürünlere geçiş yapılabilir. Genç ve çocuk odalarındaki battaniyeler için rengarenk desenler tercih edilebilir.

Süper kahramanlar, prensesler, arabalar ve sevimli hayvanlar gibi birbirinden güzel baskıları LC Waikiki Home genç ve çocuk battaniyelerinde bulabilirsiniz.

LC Waikiki markası ev için tasarlanmış kaliteli ürünler sunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile beğeni toplayan marka, ürünlerini her geçen gün yenilemektedir. Her zevke ve ev tasarımına uygun temalar sunan marka, geniş bir ürün yelpazesi satmayı hedeflemektedir.

Hassas ürünler uygun derecelerde ve temizlik malzemeleri ile temizlenmelidir. Doğru kullanım ürünün ömrünü uzatacaktır.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel yazımızın sonuna geldik. LCW Home ürünleri ile LC Waikiki giyim sektöründen sonra çeşitli mekanlar için de ürünler üretmeye başladı. Ev tasarımı ve her yerde kullanım için tasarlanan bu ürünler LCW Home serisiyle hayat buldu. Mutfaktan banyoya, yatak odasından salona kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü bu seride bulabilirsiniz.

LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel
LCW Home İle Evlerimiz Daha Güzel

Ev tekstilinde güçlü bir yere sahip olan parçalar arasında yatak odası takımları listenin başında yer almaktadır. İster çocuk odası, ister genç ya da yetişkin odası için olsun, yatak odalarına renk katan en önemli parça nevresim takımıdır. LCW Home koleksiyonunda hem yetişkinler hem de çocuklar ve gençler için birbirinden güzel nevresim takımları bulunmaktadır.

Halılar ve kilimler bir evdeki en önemli tekstil ürünlerindendir. Zemindeki detaylar iç mekanın atmosferini belirlemektedir. Tasarım ne olursa olsun, her evin kilim ve halılara ihtiyacı vardır. Şık tasarımlı ve dayanıklı birçok halı ve kilim modelini LCW Home’da bulabilirsiniz.

Yaşam kategorimizin son yazısı olan Türksat Kablonet İle İlgili Merak Ettiğiniz Her Şey yazımızda Türksat Kablonet hakkında bilmek isteyeceğiniz her konuda bilgi bulabilirsiniz. Türksat Kablonet İnternet, insanlara yüksek hızda interneti ekonomik fiyata sunmaktadır. Türkiye’de 24 ilde (Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Mısır Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman…) faaliyet göstermektedir. Türksat Kablonet, altyapı ağını genişletmek için çalışırken bir yandan da dünya standartlarında bir İnternet sağlayıcısı olmayı hedeflemektedir. Türksat A.Ş, Türkiye’de yüksek hızlı internet sunan tek kablolu TV operatörüdür.

Fiber internet, seçtiğiniz plana bağlı olarak 100 Mbps’ye kadar hız sağlayabilir. Müşteriler Kotalı/Kotasız, Akıllı Sınırsız ve Simetrik İnternet planlarını kullanabilir. Kablo TV altyapısı olan binalarda hem yüksek hızda internet hem de TV hizmeti sağlanabilmektedir. Kablonet, kendi kablo TV altyapısını kullanarak, ağ üzerindeki her cihaza eşdeğer internet gücü sağlayabilmektedir. Başvurunuzdan birkaç gün sonra internetinizi kullanılabilir hale getiren bir sistemle çalışır. Sitemizdeki farklı içeriklerden ilginizi çekeni okumak için Google bazlı arama yapabilirsiniz.

LC Waikiki Home Ne Demek?

2016 yılının Eylül ayında LC Waikiki, LCW Home kategorisini ekleyerek ev tekstili ürünlerini satışa sunmuştur.  

LCW Ne Zaman Türk Markası Oldu?

1997 yılında Taha Grup tarafından dünyadaki tüm isim hakları satın alınmış ve bir Türk markası olmuştur.

LCW Avrupada Kaçıncı Sırada?

4 kıtada, 51 ülkede, 1120’den fazla mağazasıyla faaliyet gösteren şirket Avrupa’daki en büyük 6. Perakendeci konumundadır.

LC Waikiki Almanya Şubeleri Nerede?

Almanya’daki ilk mağazasını Essend’de açmıştır. Bu bölgeyi tercih etmesinin nedeni gelir düzeyi yüksek bir şehir olmasıdır. Buradaki mağaza 1472 metrekaredir ve 26 kişi çalışmaktadır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu