Yaşam

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

MP3 dönüştürücü video formatında olan dosyaları ses dosyasına çevirmeye yarayan programlara verilen genel addır. Piyasada birçok YouTube dönüştürücü programı mevcuttur, bu nedenle seçmekte zorlanabilirsiniz.  Aşağıda, öne çıkan özellikleri ve web sitesi linkleriyle En İyi YouTube MP3 dönüştürücü araçlarının bir listesi bulunmaktadır.

YouTube’dan MP3’e dönüştürücüler, favori videolarınızı yüksek kaliteli MP3 dosyaları olarak kaydetmenize yardımcı olan harika araçlardır. Bu dönüştürücülerle, videoları herhangi bir kayıt gerektirmeden mükemmel ses kalitesinde kolayca indirebilirsiniz.

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?
MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Ses Dosyalarını Dönüştürmek İçin Bir Mp3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Wondershare MP3 Dönüştürücü

Önce Wondershare ücretsiz MP3 dönüştürücüyü indirin, kurun ve başlatın, ardından MP3 veya dönüştürmek istediğiniz diğer dosyaları eklemek için Dosya Ekle’ye tıklayın. Dönüştürücüyü kullanarak videoları yüksek kaliteli MP3’e dönüştürebilirsiniz. Online Audio Converter, birçok dosya biçimini ve yüksek kaliteli dönüştürme oranını destekler. Hesap kaydı gerekli değildir. Yalnızca dönüştürmeniz ve dönüştürülen dosyaya bir bağlantı almanız gerekir. Kullanımı kolaydır ve dönüşüm için sitedeki gelişmiş ayarlar bile kullanılabilir.

Öncelikle, MP3 çaların kabul ettiği ses dosyası formatı olarak Amazon Prime veya Spotify’dan müzik indirmek için bir araç setinden (Sidify Music Converter Free gibi) yararlanmalısınız.

  • Tıklayın ve arama kutusuna anahtar kelimeleri veya YouTube URL’sini girin.
  • Dönüştürmek istediğiniz kalitede mp3’ü seçin ve indir düğmesine tıklayın.
  • Dönüştürme bitene kadar bekleyin ve ardından dosyayı indirin.

 

 

Freemake Audio Dönüştürücü

Freemake Audio Converter birçok dosya formatına dönüştürmeyi destekler ve Windows ile uyumludur. Yazılım özellikle bir ses dönüştürücüdür ve bu nedenle mükemmel kalitede çıktı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli çıktı, toplu dönüştürme yeteneği gibi güzel özelliklere sahiptir. YouTube’dan MP3’e, favori video kliplerinizi mp3 formatına dönüştürün ve istediğiniz zaman keyfini çıkarın! YouTube’daki bir videoyu indirmek ve yüksek kaliteli MP3 formatına dönüştürmek için, “YouTube’dan Mp3’e Dönüştürücü” kullanabilirsiniz. Bu tür programların birçoğu herhangi bir kayıt olmaksızın çevrimiçi olarak kullanılabilir.

Free YouTube to MP3 Dönüştürücü

MP3 çalarınızı USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. Free YouTube to MP3 Converter, YouTube videolarından ses almak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Bu Windows PC yazılımı, herhangi bir YouTube videosunu orijinal, yüksek veya ekonomik kalitede bir MP3 dosyası olarak kaydeder. Ücretsiz YouTube’dan MP3’e Dönüştürücü, en popüler ses biçimleri olan MP3 ve WAV’ı destekler.

YouTube’dan mp3’e dönüştürücü, indirmek istediğiniz mp3’ün kalitesini seçmenize olanak tanır. En iyi kaliteyi veya tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteyi seçebilirsiniz. Unutmayın, mp3’ünüzün kalitesi ne kadar iyi olursa, o kadar çok veri kullanırsınız.

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?
MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

YouTube to MP3 Player

İndirilen müzik penceresine geçin ve MP3 çalarınızda çalmak istediğiniz müziği seçin. Ardından bunları MP3 çalarınızın Müzik klasörüne sürükleyin. Artık “YouTube to MP3 player” ile ilgili ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. MP3 çalara ücretsiz müzik nasıl indirilir? Bunu, bir masaüstü veya çevrimiçi YouTube indiricisinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Dosyaları dönüştürmek için Dönüştür düğmesine dokunun. Dönüştürülen dosyayı görüntülemek için Dönüştürülen düğmesine basmanız yeterlidir. En hızlı, videodan mp3’e dönüştürücü program ile birkaç saniye içinde video dosyalarını kesebilir, kırpabilir, sesi birleştirebilir videoyu yüksek kaliteli MP3’e dönüştürebilirsiniz.

OnlyMP3 Dönüştürücü

YouTube videolarını ses dosyalarına dönüştürmek için OnlyMP3 dönüştürücü programını kullanabilirsiniz. Bu programda işlem yapmak için tek yapmanız gereken YouTube URL’sini kopyalayıp programa yapıştırmaktır. Burada örneğin YTmp3’ü alıyorum ve “YouTube’dan MP3 oynatıcıya” ile ilgili ilk adımı tamamlamak için nasıl kullanacağınızı gösteriyorum.

YouTube’dan müzik indirmek için bu araç nasıl kullanılır? Aşağıdaki adımları takip et. YouTube’dan mp3’e dönüştürücünün en iyi yanı, bir hesap oluşturmak için oturum açmanıza veya kişisel bilgilerinizi vermenize gerek olmamasıdır. Kişisel bilgilerinizi girmekten veya kimlik bilgilerinizi unutmaktan endişe ediyorsanız, güvendesiniz. Henüz herhangi bir YouTube videosunu mp3’e dönüştürmek için  program kullanmadıysanız, başlamalısınız. Özellikle ara sıra müzik dinlemeyi seviyorsanız, birçok özelliğinden kesinlikle yararlanacaksınız. Kolay, ücretsiz ve birden fazla cihazda kullanılabilir.

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?
MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Video Dosyalarını Dönüştürmek İçin Bir MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

YouTube to Mp3 Converter’a gidin. Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini kopyalayıp arama çubuğuna yapıştırmanız ve “Git”i tıklamanız gerekir. Açılır menüde Mp3’ün seçili olduğundan emin olun ve dönüştürme işlemini başlatın. Not: Dosya boyutuna ve internet hızına bağlı olarak dönüştürme işlemi biraz zaman alabilir.

Dönüştürülecek uzun bir video listeniz mi var? Bir tarayıcı kullanmak en iyi seçenek olmayabilir. Özel bir uygulama sizin için işleri kolaylaştırabilir. Bir iPhone kullanıcısıysanız, Video to Mp3 Converter uygulaması veya MyMp3 uygulaması gibi seçenekler mevcuttur.

Bir tarayıcı yardımıyla Youtube videolarını bu basit adımlarla Mp3’e dönüştürebilirsiniz. Tube’dan mp3’e dönüştürücü en hızlı, en kolay yoldur ve Akıllı Video Dönüştürme teknolojisi uygulaması videoyu mp3’e dönüştürebilir. Tube mp3 dönüştürücü, videoyu bağlantıdan mp3’e dönüştürmenize veya kitaplığınızdaki herhangi bir video dosyasını Tube mp3 dönüştürücü uygulamasına sürükleyerek, özel dönüştürme ayarınızı eklemeniz ve başlat’ı tıklamanız yeterlidir.

Dönüştürücüyü sisteminize kurun ve başlatın. Mp3’e dönüştürmek istediğiniz YouTube URL’sini kopyalayın ve dönüştürücünüze yapıştırın. Videonuzu aşağıdaki çalışma alanında göreceksiniz. Bu işlemi takip edebilir ve YouTube’dan sesini indirmek istediğiniz birden fazla video ekleyebilirsiniz.

Kendi kişisel YouTube videolarınızı (kaydettiğiniz telif hakkı içermeyen sesle) MP3’e dönüştürme, MyConverters.com’a gidin.) MP3’e dönüştürmek ve indirmek istediğiniz video veya şarkının Youtube URL’sini kopyalayıp kutuya yapıştırın. “Dönüştür” düğmesine basın.

Videoları yüksek kaliteli mp3 müzik dosyalarına dönüştürme işleminde Yüksek Hızlı Kodlayıcılar kullanıyoruz. Bu sayede işleminiz sadece birkaç saniye sürecek ve istediğiniz cihaza (PC, Dizüstü ve Mobil) kaydedilmeye hazır olacaktır. Bu YouTube mp3 dönüştürücüyü kullanın ve en sevdiğiniz müziği çevrimdışı dinlemek için dosyanız dönüştürüldükten sonra, müziği PC’nize kaydetmek için “İndir” düğmesini tıklayın.

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?
MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

YouTube videolarını ses dosyalarına dönüştürmek OnlyMP3 dönüştürücüyle çok kolaydır. Bu işlem için YouTube URL’sini kopyalamanız ve yapıştırmanız yeterlidir. Program videoyu otomatik olarak YouTube’dan alıp MP3 uzantısına dönüştürecektir.

   • Tıklayın ve arama kutusuna anahtar kelimeleri veya YouTube URL’sini girin.
   • Dönüştürmek istediğiniz kalitede mp3’ü seçin ve indir düğmesine tıklayın.
   • Dönüştürme bitene kadar bekleyin ve ardından dosyayı indirin.

YouTube videolarını mp3’e dönüştürmenin en iyi yanı, kaç dosya dönüştürebileceğiniz konusunda bir sınır olmamasıdır. Onlar için para ödemenize gerek yoktur. Videonuzu dönüştürmek istediğinizde, sadece yapın. Bir günde veya belirli bir zaman diliminde izin verilen dönüşüm sayısı tükenmez.  Videonun boyutuna bağlı olarak videoyu MP3’e dönüştürmek biraz zaman alabilir. Video dönüştürüldükten sonra, videonuzu indirmek ve kaydetmek için “İndir” düğmesine tıklayın.

Converto’nun sitesine gidin ve Mp3’e dönüştürmek istediğiniz video ya da şarkının Youtube URL’sini kopyalayıp yapıştırın. Sonra indir düğmesine tıklayın. Converto otomatik olarak videonuzu aramaya başlayacaktır. Bu web sitesi, dosyanızı istediğiniz bir dizi başka ses formatına dönüştürmenize izin vermektedir. Bunun için ‘Ses’ sekmesine gidin, sesinizi kaydetmek istediğiniz dosya biçimini seçin ve yanındaki ‘İndir’ düğmesine tıklayın.

MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır? yazımızın sonuna geldik. YouTube’dan MP3’e dönüştürücüler, favori videolarınızı yüksek kaliteli MP3 dosyaları olarak kaydetmenize yardımcı olacak harika araçlardır. Bu dönüştürücülerle, herhangi bir kayıt gerektirmeden videoları mükemmel ses kalitesinde kolayca indirebilirsiniz. Yazımızda, öne çıkan özellikleri ve web sitesi bağlantıları ile En İyi YouTube’dan MP 3’e dönüştürme araçlarının bir listesi bulunmaktadır. Dönüştürmeniz ve dönüştürülen dosyaya bir bağlantı almanız yeterlidir. Mp3’ünüzün kalitesi ne kadar iyi olursa, o kadar çok veri kullanırsınız. Dosya boyutuna ve internet hızına bağlı olarak dönüştürme işlemi biraz zaman alabilir. Dosyanız dönüştürüldükten sonra, müziği kaydetmek için ‘İndir’ düğmesini tıklayın.

Yaşam kategorimizin son yazısı olan Kore Dizileri Neden Çok İzleniyor? yazımızda dünyanın her ülkesinde izlenme oranları yüksek olan Kore dizileri hakkında bilgiler verdik. Neden çok izleniyorlar, en büyük yapım şirketleri gibi bir çok konuda bilgi bulabileceğiniz yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Sitemizde farklı konular bir çok yazı bulunmaktadır, bu yazılara ulaşmak için Google bazlı arama yapabilirsiniz.

 
MP3 e Çevirme Nasıl Yapılır?

• Tıklayın ve arama kutusuna anahtar kelimeleri veya YouTube URL’sini girin.
• Dönüştürmek istediğiniz kalitede mp3’ü seçin ve indir düğmesine tıklayın.
• Dönüştürme bitene kadar bekleyin ve ardından dosyayı indirin.

YouTube Mp3 Converter Nedir?

Video formatında olan dosyaları ses dosyasına çevirmeye yarayan bir programdır.

Flvto Biz Güvenli mi?

Flvto.biz sitesi güvenilir siteler arasında değildir. Site pek çok reklam ve yanıltıcı indirme simgeleriyle doludur. Yanlışlıkla tıklarsanız bilgisayarınıza bilmediğiniz ya da istemediğiniz programları indirebilirsiniz. 

Youtube Video İndirmek Yasak mı?

Eser sahibinden izin alınmadığı ve telif hakkı ödenmeden indirildiği için yasal değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu