Yaşam

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir, hepimiz çoğu zaman merak ederiz. Hayatımızı paylaştığımız diğer canlılar zaman zaman rüyalarımıza da konu oluyor, bunlardan biri de evcil hayvanlarımız olan kedilerdir. Peki rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Dişi kedi veya kara kedi görmek ne demek? Yavru kedi görmek ne demektir, gelin birlikte inceleyelim.

Günlük hayatımızı birçok sevimli canlıya paylaşıyoruz. Bu nedenle çevremizde gördüğümüz canlıları rüyalarımızda görebiliriz. Bu durumda bu canlıları görmenin ne anlama geldiğini merak ederiz.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kedi görmek bu kişinin çocuk sahibi olacağına işarettir. Rüyadaki kişi kadın ise eşi yüzünden başının belaya gireceğine ve çevresinde düşmanların olacağına delalettir. Rüyada kedi görmek, çok kurnaz olan ve etrafındaki insanları aldatan, dürüst olmayan iki yüzlü bir insan olarak yorumlanır. Bir başka kedi rüyası tabiri de; eğer kişi anne ise çocuğa karşı aşırı saldırgan olması, eğitimi adına gereksiz çabalar sarf etmesi, çocuğu rahatsız etmesi anlamına gelir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Dişi kedi görmek bir yandan bireye fayda sağlarken diğer yandan birinin canının yanacağına delalettir. Dişi kedi görmek, kadının kötü bir kişiliğe sahip olduğuna işarettir. Eğer görülen dişi kedi ev kedisi ise, rüya sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Görülen dişi kedi, bir sokak kedisi ise çevredeki birinin davranış ve tutumundan dolayı sorunlarla karşılaşacaktır. Rüyada dişi kedi tırmalaması, bir yıl içinde mutluluğun ve huzurun sonsuza kadar var olacağına işarettir. Bunun ötesinde, aileye bolluk gelecek. Rüyada görülen dişi kedinin iki yüzlü olan kurnaz bir kadın olarak yorumlandığı söylenebilir.

Rüyanızda Siyah Kedi Görmek

Siyah kedi görmek, rüyayı gören kişinin her ne sebeple olursa olsun kalbinde tarifsiz bir sıkıntı hissedeceğine, bu yüzden sürekli bir huzursuzluk içinde olacağına ve kendisi için çok önemli olan sorunun çıkış noktasını bulmak, sorunundan kurtulmak için çözüm noktası bulması gerektiğine delalettir.

Rüyanızda Beyaz Kedi Görmek

Beyaz kedi görmek, ev ve iş hayatınızdaki sıkıntılara, sorunlara ve zor zamanlara işaret eder. Bu durumda rüya sahibinin sabır ve sebat göstererek bu sorunlardan kurtulacağına yorumlanır. Aynı şekilde karşılaştığınız sorunlar karşısında sabır gösterirseniz refaha ulaşılacağına işaret eder.

Rüyanızda Beyaz Kedi Yavrusunu Sevmek

Rüyada beyaz kedi yavrusunu sevmek , rüyayı gören kişinin yaptığı bazı hatalardan dolayı çok zor ve hüzünlü bir dönem yaşayacağına delalettir. Ayrıca aileden birinin çok önemli bir kederin içine itildiğini de gösterir.

Rüyanızda Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Beyaz kedi yavrusu görmek; rüyayı gören kişinin kariyerinde ve işinde daha az para kazanacağına, herhangi bir önlem almazsa çok kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin, eşinden, arkadaşlarından veya akrabalarından birinin büyük bir derdi olacağı da söylenmektedir.

Rüyanızda Yavru Kedi Görmek

Yavru kedi görmek; yardımcı biri bahçıvan, kahya veya temizlikçi olarak yorumlanır. Rüyayı görenin işini kolaylaştıran, günlük hayatın koşuşturması içinde yetişemediği işleri yapan, eksikleri tamamlayan, sağını solunu toparlayan kişinin varlığı olarak tanımlanır. Başka bir açıklama olarak, rüya görenlere sadakatsiz olan kişilerin varlığı olarak da bilinir.

Rüyanızda Yavru Kedi Sevmek

Rüyada kedi yavrusunu sevmek, rüyayı gören kişinin huzur içinde olduğuna, hayata olumlu bir gözle baktığına, en kötü anında bile umudunu kaybetmediğine ve yoluna devam ettiğine delalettir.

Rüyanızda Yavru Kedi Beslemek

Rüyada yavru kedi beslemek, yardım ettiği kişilerin yeri gelince iş hayatında maddi yardımda bulunacaklarına delalettir. Her zaman yardımcı olacağına ve ihtiyacı olanlara destek olacağına yorulur.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? yazımızın sonuna geldik. Bazen rüyamızda gördüğümüz şeyler çok hoşumuza gider, mesela şirin bir yavru kedi gördüğümüzde güzel olarak yorumlarız ama gerçekten öyle midir? Acaba biz mi yanlış biliyoruz, ya düşündüğümüz gibi değilse… Yazımızı okuduğunuz zaman rüyada kedi görmek ne anlama geliyor siz de bileceksiniz artık. Yaşam kategorimizin son yazısı olan Güneş Enerjili Lamba Kullanımı gündüz güneş aldığı enerji akşam yansıtan enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu lambalar hakkında detay bilgiler veren güzel bir yazı oldu. Sitemizin diğer içeriklerine daha kolay ulaşmak isterseniz Google bazlı arama yapabilirsiniz.

 

Kedi Rüya Görür mü?

Kesinlikle evet. Derin uykuda mırıldanmak, ayaklarını oynatmak, kuyruk sallamak, nefesini artırmak, bıyıklarını kıpırdatmak gibi pek çok davranış bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da rüya gördüklerinin işaretidir.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Diyanet?

İslami rüya yorumu yapanlara göre rüyada kedi görmek, hizmetçi veya düşman olarak tanımlanır. Genel olarak, rüyada görülen kedi, aileden birine işarettir. Kedi rüyalarını üzüntü, keder veya hastalık olarak yorumlayanlar da vardır.

Rüyada Kediyi Evden Kovmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişi evden kedi kovduğunu görürse ve ev kendisine ait ise yorumu şu şekildedir. Kendisini uzun zamandır maddi ve manevi olarak gam ve kedere boğan bir soruna çözüm bulduğunu gösterir.

Rüyada Gri Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Öncelikle gri kedi görmek, kendisine zarar veren yakın çevresindeki bazı kişilerden kurtulmak demektir. Genellikle gri bir kedi görmek olumlu bir rüya olarak kabul edilir. Ayrıca rüyasında gri kedi gören kişi etrafındaki bazı kişiler tarafından incitilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu